czech english japanese

ADAMEC CRANE SYSTEMS NABÍZÍ KOMPLETNÍ VÝROBNÍ PROGRAM JEŘÁBŮ, ZDVÍHACÍ TECHNIKY A JEŘÁBOVÝCH DRAH OD PROJEKTU PŘES VÝROBU AŽ PO INSTALACI A ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS.

AktuálněSpeciální jeřáb s otočnou kočkou pro Prefa Praha

24.10.2018

Prefa

Společnost Prefa Praha je jeden z největších výrobců betonových vazníků v České republice. Firmě Prefa Praha jsme dodali již mnoho jeřábů. Jde o velmi těžký provoz, manipulaci s hotovými betonovými nosníky. Obvzláště zajímavý je speciální jeřáb 10t+10t s otočnou kočkou. Tento jeřáb se používá ve výrobě prefabrikovaných stavebních dílců ze železobetonu. Společnost Prefa Praha vyrábí betonové nosníky, převážně větších délek (sloupy, průvlaky, vazníky, stropní desky, apod.). Vyrobené díly se z výrobní haly vyváží ve směru jeřábové dráhy do venkovního skladu. Pro expedici je nutné prvky otočit o 90° pro naložení na kamiony. Právě pro tuto manipulaci je tento jeřáb určen. Jeřáb je osazen velmi kvalitními kladkostroji Stahl, typu SH 5025-20 4/1 L3 ST. Při velmi těžkých podmínkách s vysokým využitím je s jeřábem ACS klient velmi spokojený.

Nové jeřáby ACS v nové hale KBA-Grafitec

02.10.2018

Dne 23.9. došlo v Dobrušce k významné události - největší firma v regionu a zároveň jediný výrobce tiskařské techniky v České republice KBA-Grafitec, otevřela novou výrobní halu, do které jsme dodali dva mostové jeřáby ACS 25T/16,5 m s jeřábovou dráhou o délce 60 m.
Při této příležitosti se v rámci Mezinárodního hudebního festivalu F.L. Věka 2018 přímo v nové hale, která se pyšní výbornou akustikou, konal velkolepý koncert Symfonického orchestru Českého rozhlasu, kde zazněla díla Antonína Dvořáka. Koncert si vychutnalo neuvěřitelných 1100 posluchačů.

Jsme velice poctěni, že se naše firma mohla podílet na rozvoji této významné společnosti.

Další informace ke koncertu najdete zde.

NOVÉ JEŘÁBY POPUTUJÍ DO ŠVÉDSKA

09.05.2018

Společnost Adamec Crane Systems vyhrála výběrové řízení na dodávku jeřábu o nosnosti 120 t, dále 25 t a dalších do švédského chemického provozu.

12 NOVÝCH JEŘÁBŮ PRO IVECO BUS

25.09.2017

Do rekonstruované svařovny největšího výrobního závodu IVECO BUS ve Vysokém Mýtě jsme namontovali 12 nových jeřábů, z toho 6 mostových a 6 podvěsných včetně jeřábových drah.

NOVÁ INSTALACE V RAKOUSKU

28.11.2016

Pro významného dodatele ekologického vytápění, firmu Bioenergiezentrum GmbH. v Rakousku, jsme dodali jednonosníkový jeřáb ACS 12,5 t / 13,6 m pro projekt na zpracování biomasy v Klagenfurtu a jeho okolí. Jeřáb bude součástí technologie na zpracování biomasy, a bude využíván i po dobu montáže technologie na osazení srdce Biocentra.

DODÁVKA JEŘÁBŮ A CERTIFIKACE PRO RUSKO

14.03.2016

Právě jsme dokončili výrobu mostových a portálových jeřábů 40 t, 16 t Ex v nevýbušném provedení a 8 t do Ruské federace. Zároveň s touto dodávkou jsme dosáhli dlouhodobé certifikace klasických i nevýbušných jeřábů pro export do Ruské federace.

MONTÁŽ V LIBÉRII DOKONČENA

20.02.2016

Pro významnou českou firmu Hydropol jsme dodali a namontovali dvounosníkový mostový jeřáb nosnosti 35 t o rozpětí 8,9 m včetně jeřábové dráhy délky 20,4 m, který bude sloužit k manipulaci s vodní turbínou v hale vodní elektrárny v Libérii. Tato vodní elektrárna bude sloužit jako zdroj elektrické energie pro kaučukovou plantáž a přilehlé vesnice. Naši montéři v poměrně obtížných podmínkách provedli montáž včetně patřičných vyzkoušení. Celková kompletní montáž trvala 15 dnů. Klient i belgický vlastník plantáže byli s naší dodávkou a montáží velmi spokojeni.

Nový web

07.12.2015

Vážení zákazníci, vítáme vás na našich nových webových stránkách. Umožní nám ještě více zlepšovat komunikaci s vámi, včetně snadného zadávání vašich poptávek.

JEŘÁB DO LIBÉRIE

07.12.2015

Pracujeme na realizaci 35 tunového jeřábu, který v lednu pojedeme montovat do Libérie.

18 JEŘÁBŮ

06.12.2015

Pro našeho zákazníka, firmu Swietelsky, vyrábíme 18 jeřábů pro klienta ze Strakonic.

Rosteme

18.08.2015

Vzhledem k velkému zájmu o naše jeřáby jsme rozšířili náš tým o nového konstruktéra Jana Hájka. V souvislosti s tím rozšiřujeme i zázemí našeho sídla o další kancelář.