SLUŽBY ADAMEC CRANE SYSTEMS

Naše rozsáhlé servisní středisko působí po celé České republice a i po evropském kontinentě. Snažíme se o to, aby každý servisní požadavek byl co nejrychleji a nejpřesněji zpracován.

Přehled služeb adamec crane system

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS JEŘÁBŮ A KLADKOSTROJŮ

Prostřednictvím široké sítě našich servisních středisek poskytujeme záruční i pozáruční servis našich jeřábů i produktů jiných dodavatelů. Provádíme servis kladkostrojů našeho partnera STAHL CraneSystems.

Naši vyškolení technici jsou připraveni vyřešit Vás problém nebo provést profesionální servis. Naši revizní technici Vám provedou revize, revizní zkoušky, kontroly a posudky stavu.

PROJEKTOVÁNÍ, STATICKÉ VÝPOČTY

Naše projekční oddělení, vedené Ing. Davidem Adamcem a Ing. Josefem Musílkem, Ph.D., se snaží být špičkou v teorii navrhování jeřábů, drah, pohonných ústrojí, koček a ocelových konstrukcí. Všechny projekty jsou samozřejmě provedeny v souladu s aktuálně platným Eurokódem, doplněné vlastními teoriemi, založenými na dlouholetém výzkumu a zkušenostech, které Eurokód nepostihuje. Složitější ocelové konstrukce navrhujeme pomocí MKP (metody konečných prvků).

Výpočty jeřábů ADAMEC CRANE SYSTEMS jsou prováděny vlastním výpočetním a návrhovým systémem ACS CraneCalc, pomocí něhož je možné provést výpočet standardních jednonosníkových nebo dvounosníkových jeřábů, jeřábových drah a sloupů v několika minutách včetně vygenerování obchodní a technické nabídky.

KONSTRUKCE

Konstrukce jeřábů probíhá ve 3D CAD Autodesk Inventor. Zakreslení můžeme však připravit samozřejmě i ve 2D AutoCad v libovolné verzi.

Naše špičkové konstrukční oddělení je připraveno pružně reagovat na různorodé potřeby našich klientů.