KLADKOSTROJE STAHL CRANESYSTEMS

FIRMA STAHL CRANESYSTEMS DODÁVÁ NEJKOMPLEXNĚJŠÍ SORTIMENT VÝROBKŮ ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ NA SVĚTĚ. ŠPIČKOVÁ KVALITA JE PODPOŘENA 115 LETY EXISTENCE FIRMY.


KLADKOSTROJE STAHL CRANESYSTEMS

Kladkostroje STAHL CranSystems se pyšní tradicí už od roku 1876. Jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu, a proto dnes patří k celosvětové špičce. Více o STAHL CraneSystems, jejich kladkostrojích a dalších produktech najdete zde.

Kladkostroje STAHL CranSystems můžete najít ve dvou variantách, lanové a řetězové – vždy s mikrozdvihem a mikropojezdem. V závislosti na zvoleném modelu může kladkostroj obsahovat měnič frekvence zajišťující plynulou změnu zdvihové či pojezdové rychlosti. Výsledkem je jednoduchá a efektivní manipulace s těžkými břemeny.LANOVÉ KLADKOSTROJE

Lanové kladkostroje STAHL CraneSystems se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností, nenáročnou údržbou a bezpečnou obsluhou. Dokážou zvednout náklady od 500 kg, a se speciálním navijákem dokonce břemena vážící přes 250 t. Zaručují přesný rozjezd i brzdění.

LANOVÉ KLADKOSTROJE


ŘETĚZOVÉ KLADKOSTROJE

Řetězové kladkostroje STAHL CraneSystems mají robustní, ale přesto kompaktní konstrukci. Jsou snadné jak na údržbu, tak na ovládání. Dokážou zvednout náklady od 125 kg do 6 300 kg a zaručují maximálně bezpečnou manipulaci. Na trhu představují atraktivní poměr ceny a výkonu.

ŘETĚZOVÉ KLADKOSTROJE

Typy jeřábů a klíčové produkty