O FIRMĚ STAHL CRANESYSTEMS

STAHL CRANESYSTEMS PATŘÍ MEZI PŘEDNÍ SVĚTOVÉ VÝROBCE ZDVÍHACÍCH ZAŘÍZENÍ A JEŘÁBOVÝCH KOMPONENTŮ A JE SVĚTOVÝM SPECIALISTOU NA ZAŘÍZENÍ DO PROSTŘEDÍ S NEBEZPEČÍM VÝBUCHU. SPOLEČNOST BYLA ZALOŽENA JIŽ ROKU 1876 RAFAELEM STAHLEM VE STUTTGARTU.

STAHL CraneSystems nabízí nejucelenější nabídku kladkostrojů a jeřábových komponentů na světě.

Jejich výrobky nastavují nejvyšší standardy, pokud jde o inovace, technologie a kvalitu a ve svém oboru právem se řadí mezi prémiové produkty.

STAHL CraneSystems zaujímá silné postavení na trhu díky své schopnosti vytvářet expertní systémová řešení. Pokud standardní výrobek nesplňuje požadavky zákazníka, projektové týmy inženýrů a techniků STAHL CraneSystems se vždy snaží najít vhodné individuální řešení. Kladkostroje Stahl a jeřábové komponenty, jejichž výroba probíhá v moderním výrobním závodě v Německu, jsou základem pro trvale vysokou úroveň kvality a zárukou trvale silné pozice na trhu.

Zákazníky Stahl CraneSystems jsou renomované nadnárodní společnosti, stavitelé, výrobci jeřábů, ale i koncoví zákazníci. Firma disponuje rozsáhlou výkonnou sítí dceřiných společností, poboček a obchodních partnerů, které umožňují poskytovat odbornou podporu zákazníkům po celém světě.

Společnost STAHL CraneSystems byla vždy otevřená novým přístupům a inovacím, aniž by zapomínala na svou sociální a ekologickou odpovědnost.

STAHL CraneSystems čerpá ze své více než 110 let dlouhé tradice a zkušeností a má na svém kontě nespočet průkopnických vynálezů, které citelně ovlivnily rozvoj technologií a průmyslu.