Venkovní jeřáby pro Hans Prefa

Náš dlouholetý zákazník Hans Prefa, jemuž se výrobně daří, potřeboval pro své prefabrikované dílce další skladovací prostor. Vzhledem k povaze výrobků je skladování ve venkovních prostorech. Pro toto skladování dodala firma Adamec Crane System dvě nové jeřábové dráhy.

0bě dráhy jsou o projektované délce 198m, nicméně výstavba probíhá z logistických důvodů na etapy. Jeřábová dráha je tomu tedy plně přizpůsobena. Týká se to především koncových narážek, které jsou lehce demontovatelné a dají se použít při prodloužení dráhy o další pole. Tato jeřábová dráha je dimenzována pro 4 jeřáby s nosností 20t. Součástí dodávky jeřábové dráhy bývá téměř vždy i podélné napájení zajišťující přívod elektrické energie do jeřábů. Smyková trolej Wampfler, typ 842, je plně dimenzována na sjezd jeřábů v jakémkoliv místě.

V současné době je instalováno cca 75,5m jeřábové dráhy v obou lodích. Na jeřábové dráze jsou již plně využívány naše dvounosníkové jeřáby ACS 20t/17,05m a dvoukočkový jeřáb ACS 20t/10t/17,05m.