IVECO VYSOKÉ MÝTO

12 podvěsných jeřábů pro největšího českého výrobce autobusů

Do rekonstruované svařovny jsme dodali 12 jeřábů, z toho 6 mostových a 6 podvěsných. Jeřáby slouží k přemisťování jednotlivých částí karoserie autobusů a k jejich sestavení do finální podoby.

IVECO BUS je značka skupiny CNH Industial N. V., světového lídra v oblasti kapitálového zboží s rozsáhlými průmyslovými zkušenostmi, širokou škálou produktů a celosvětovou působností. IVECO BUS je významným hráčem v oblasti veřejné dopravy a patří mezi největší výrobce autobusů a autokarů v Evropě, navrhuje, vyrábí a prodává městské, meziměstské, turistické autobusy a minibusy.
IVECO BUS provozuje dva výrobní závody, jeden v Annonay ve Francii a druhý ve Vysokém Mýtě v České republice. Oba závody získaly v roce 2013 bronzovou medaili World Class Manufacturing (WCM), což je mezinárodní metodika pro řízení výrobních procesů v souladu s nejlepšími standardy po celém světě.
Výrobní závod IVECO BUS ve Vysokém Mýtě, který je největším výrobním závodem IVECO BUS a největším výrobcem autobusů v České republice, v roce 2016 zaznamenal nejvyšší produkci ve své historii. K rekordnímu počtu 3 885 vyrobených autobusů přispěla zejména nejúspěšnější produktová řada meziměstských vozů Crossway.
Společnost Iveco Czech Republic, a. s. přispívá velkým dílem k růstu české ekonomiky. Je významným zaměstnavatelem v pardubickém regionu, kde zaměstnává přes 3 100 lidí a dalších cca 1 700 pracovních míst vytváří u svých subdodavatelů.
IVECO VYSOKÉ MÝTO