czech english japanese

Jeřáby a zdvihací technika
Adamec Crane Systems

NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST

SPECIALIST(K)A OBCHODU

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Telefonická komunikace s klienty
  • Vedení administrativy nabídek a poptávek, kontrola termínů a dodání zboží
  • Příprava dokumentace k zakázkám
  • Vedení agendy vydaných objednávek
  • Vyřizování reklamací zboží objednaného i odeslaného
  • Objednávání náhradních dílů v případě jasné technické specifikace, případně po konzultaci s technikem
  • Objednávání dopravy kladkostrojů, náhradních dílů
  • Pomoc při zajišťování montáží (tuzemských i zahraničních)
  • Příprava podkladů pro jednání obchodního oddělení, k účasti ve výběrových řízeních a pro technické oddělení
  • Odpovědnost za způsob a správnost zakládaných dokumentů
  • Příprava přefakturací pro účetní oddělení
  • Zajišťování kontroly faktur a jejich schvalování odpovědnými zaměstnanci
  • Pomoc při inventuře
  • Provádění překladů odborných i neodborných dokumentů či e-mailů z Aj do Čj a obráceně

POŽADUJEME:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Technické i ekonomické myšlení
  • Dobrá znalost Aj
  • Znalost práce s programy MS Office
  • Ochotu rozvíjet své schopnosti a vzdělávat se
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Komunikativnost, flexibilita, důslednost, pečlivost

NABÍZÍME:

  • Zajímavou, zodpovědnou a samostatnou práci v rostoucí společnosti
  • Stabilitu zaměstnavatele včetně dlouhodobého zajištění zakázek
  • Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
  • Pomoc a podpora při zaškolování
  • Vstřícný přístup
  • Mladý kolektiv
  • Odpovídající ohodnocení dle zkušeností a pracovního výkonu
  • Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup možný ihned

PRACOVIŠTĚ:
PRAHA – Horní Počernice, Plkovská 1

KONTAKT:
Ing. David Adamec
tel.: 602 299 638
e-mail: david@adamec.cz