Zúčastnili jsme se akce Průmysl 4.0 v CIIRC ČVUT

Dne 28. května 2024 se naše firma Adamec Crane Systems zúčastnila akce Průmysl 4.0, která proběhla v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT Praha ve spolupráci s Českou spořitelnou. Akce přilákala návštěvníky z oblasti průmyslu a akademie, kteří se zajímají o nejnovější technologické inovace a jejich aplikace v průmyslu.

Zásadní roli při přesunu technologií a finálních produktů z robotických pracovišť v laboratořích CIIRC ČVUT hraje mostový jeřáb od firmy Adamec Crane Systems, což významně přispívá k efektivitě a automatizaci procesů.

Mostový jeřáb od Adamec Crane Systems v laboratoři CIIRC CVUT

 

Laboratoře CIIRC ČVUT, které hostily tuto akci, jsou známé svým testbedem pro Průmysl 4.0. Tento testbed slouží jako platforma pro testování a implementaci nových technologií, které mají potenciál transformovat průmyslovou výrobu.

Akce poskytla prostor pro networking a diskuze o akademicko-průmyslové spolupráce. Institut poskytuje firmám příležitosti testovat inovace ve svých laboratořích, což může výrazně usnadnit rozhodnutí o investicích do nových technologií.Více o spolupráci firem s CIIRC ČVUT.

Akce Průmysl 4.0 v CIIRC ČVUT byla dalším krokem k prohloubení spolupráce mezi akademickým a průmyslovým sektorem, a Adamec Crane Systems je hrdým partnerem tohoto inovativního projektu.